מסעדת הקונספט הבינלאומית נפתחת ל 20 ימים בלבד!

20Days by American Express מיזם קולינרי המפגיש למשך 20 ימים נבחרת קולינרית בינלאומית של צוות שפים מהטובים בעולם.
יחד יוצרים חברי הנבחרת הקולינרית מסעדה חדשה וחד פעמית שמבטאת את יצירתם המשותפת.

.

https://www.to-mix.co.il/wp-content/uploads/2022/08/דף-נחיתה-עם-חתימות-1.jpg

מסעדת 20Days תפתח החל מה-8 ביוני במלון NYX ת"א

מסעדת 20Days by American Express מבית "ראונד טייבלס קונספט" ו"אתר החוויות toMIX" תפתח בחלל ייחודי במלון NYX תל אביב. צוות הנבחרת, בהובלת השף הפרואני חורחה מונייז והשף הישראלי תומר טל, מזמינים אתכם לארוחת טעימות אינטימית בת עשר מנות, שמשלבת את חומרי הגלם והיצירתיות הים תיכונית עם התשוקה והססגוניות של המטבח הפרואני. את הארוחה ילוו קוקטיילים ייחודיים על בסיס המותג פרימיום טקילה פטרון וע"י אמן המיקסולוגיה הספרדי סנטיאגו אורטיז, ויחתמו הקינוחים המרהיבים של השף פטיסרי האיטלקי פבריציו פיורני.

https://www.to-mix.co.il/wp-content/uploads/2022/08/דף-נחיתה-עם-חתימות3.jpg

מהשפים הפרואנים הטובים בעולם וזוכה כוכב המישלן

חורחה מוניוז הוא אחד השפים הפרואנים הנחשבים בעולם, והוביל את המסעדות הפרואניות הטובות ביותר בפרו ובברצלונה. בתפקידו האחרון היה מונוז השף של מסעדת Astrid&Gaston המהוללת בלימה, שאותה הוביל למקום הרביעי בדירוג LATAM50BEST ולמקום 98 בדירוג ה "50BEST" היוקרתי. לפני כן הקים מונוז את מסעדת Pakta של קבוצת אל בארי בבעלות אלברט אדרייה בברצלונה. תחת הנהגתו עוטרה המסעדה בכוכב מישלן ודורגה כמסעדה הבינלאומית הטובה ביותר בידי ABC. הבישול של מוניוז משלב את התשוקה והססגוניות הלטינית עם טכניקות הבישול הקלאסי של המטבח העילי ומתבלט כאחד הקולות המסקרנים בעולם הקולינריה כיום.

https://www.to-mix.co.il/wp-content/uploads/2022/08/דף-נחיתה-עם-חתימות6-1.jpg

השף הישראלי שזכה במקום ה-6 בדירוג המסעדות הטובות
במזרח התיכון וצפון אפריקה

השף תומר טל הוא כיום אחד השפים המוערכים בישראל, וזוכה להכרה בינלאומית נרחבת. מסעדת ג׳ורג׳ וג׳ון במלון דריסקו שאותה הוא מוביל העפילה אך לאחרונה למקום השישי בדירוג המסעדות הטובות במזרח התיכון של 50Best Restaurants 2023 ואף דורגה כמסעדה הטובה ביותר בתל אביב. טל יוצר שפה ייחודית הנשענת על הרב תרבותיות הייחודית המקומית ועושה שימוש בחומרי גלם מספקים מקומיים, טכניקות בישול מגוונות ויצירתיות ומציג מטבח עילי ישראלי עכשווי המשלב מסורת עם חדשנות.

https://www.to-mix.co.il/wp-content/uploads/2022/08/דף-נחיתה-עם-חתימות5.jpg

השף פטיסרי האיטלקי שזכה לתואר הקונדיטור הטוב בכל אסיה

השף פטיסרי האיטלקי פבריציו פיורני עבד במסעדות 3 כוכבי מישלן ברחבי העולם, הקינוחים היצירתיים והמוקפדים שלו הנראים כיצירות אמנות מוגשים גם בריזורט של BVLGARI בבאלי וטוקיו, פבריציו אחראי גם על מותג השוקולד היפני הארטיזנלי המרהיב Il Cioccolato. פיורני הפך לכוכב בינלאומי בסצינת הקינוחים העולמית כשדורג כשף פטיסרי הטוב ביותר באסיה בשנת 2019. מאז, ממשיך פיורני בעשייה פורצת הדרך שלו והוא משמש כיועץ למותגי האוכל הנחשבים בעולם ולמלונות פאר. הקינוחים הווירטואוזים של פבריציו יחתמו את הארוחה בסערה של טעמים ומרקמים שפורצים את גבולות הדמיון.

https://www.to-mix.co.il/wp-content/uploads/2022/08/דף-נחיתה-עם-חתימות4-1.jpg

ילד הפלא של המיקסולוגיה הספרדית

סנטיאגו אורטיז ג׳אקום, אחד המיקסולוגים המובילים בספרד והבעלים של ברי הקוקטיילים הנחשבים במדריד ובברצלונה. סנטיאגו ילווה את הארוחה ביצירות קוקטליים חד פעמיות ובשיתוף מותג הפרימיום טקילה פטרון. אורטיז, שעבד בברים ובמועדונים המובילים בניו יורק, בפריז ובאמסטרדם מחזיק כיום בארבעה ברי קוקטיילים מובילים: Love ו-Bad Company במדריד, ו- Guayabo ו-Kyoudai33 בברצלונה, עובד באופן הדוק עם מותגי האלכוהול הגדולים בעולם, ודורג במקום הראשון בתחרות כוכבי המיקסולוגיה של Disaronno.

https://www.to-mix.co.il/wp-content/uploads/2022/08/image-2.jpg

מסעדת 20Days במלון NYX

חלל המסעדה של מלון NYX, הינו חלל מרהיב ביופיו המתאים לאירוח אירועי בוטיק קטנים, שכוללים עד 36 סועדים. בחלל בר הגשה פתוח המעניק שירות פרונטלי לאורחי האירוע בלבד וכך נוצרת חוויית אירוח אישית, חד פעמית, מרגשת ומיוחדת.

להזמנת מקום